• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj skarby Bałkanów

Odkryj piękno Ukrainy
Pomimo tego, że Ukraina jest naszym największym sąsiadem, to jednak pod względem turystycznym kraj ów wciąż jest stosunkowo mało znany – znacznie częściej wybieramy się na południe Europy, podczas gdy dosłownie za naszą granicą leży kraj mogący nam zaoferować całe mnóstwo wspaniałych rzeczy. Jeśli więc szukamy dla siebie faktycznie ciekawego miejsca, to jak najbardziej powinniśmy trochę bliżej zainteresować się właśnie Ukrainą.
Do zdecydowanie najważniejszych miast w tym kraju może być zaliczony rzecz jasna położony w stosunkowo niewielkiej odległości od polskiej granicy Lwów, który przez całe wieki należał do naszego kraju – właśnie dlatego obecnie znajdziemy w nim ogromną ilość pozostałości po polskiej kulturze. Ukraina jest jednak tak dużym krajem, że warto pojechać trochę dalej na wschód, bowiem również i tam znajdziemy wiele ciekawych rzeczy. Świetnym przykładem może tu być chociażby Kijów, który aktualnie niewątpliwie może być zaliczony do zdecydowanie najciekawszych europejskich stolic.
Wybierając się na Ukrainę możemy zobaczyć tak mnóstwo ciekawych atrakcji, że w czasie jednej wycieczki raczej nie zdołamy poznać jej w całości. Równocześnie jednak warto bliżej się nią zainteresować, chociażby dlatego, że w jej zachodnich regionach możemy znaleźć wiele pozostałości po polskiej kulturze, zatem będzie to dla nas doskonała lekcja historii.

1. Sprawdź to

2. Odwiedź stronę

3. Sprawdź teraz

4. Znajdź tutaj

5. Przejdź do strony

Categories: Podróże

Comments are closed.